SME PELIAS

personálno-poradenská spoločnosť

Našou najvyššou prioritou pre nás vždy bola a je SPOKOJNOSŤ NÁŠHO ZÁKAZNÍKA.

Fungujeme po celom Slovensku i Česku a môžeme sa pýšiť portfóliom rozmanitých klientov a desiatkami spokojných zamestnancov po celej Európe.

Naši profesionálni konzultanti Vám pomôžu vyriešiť otázky z oblasti leanu, continuous improvement, či krízového manažmentu, naše personálne oddelenie zase vyrieši všetky Vaše požiadavky z oblasti personalistiky.

Na základe znalosti prostredia a reálnych potrieb našich klientov Vám môžeme ponúknuť profesionalitu, flexibilitu, spoľahlivosť a schopnosť prispôsobiť sa prípadným zmenám.

Zároveň sa snažíme predvídať potreby našich klientov a rozvíjať dlhodobé partnerské vzťahy ako s našimi klientami, tak aj s našimi kandidátmi.

VÍZIA, MISIA A ZÁKLADNÉ HODNOTY

Na začiatku a konci každého procesu stojí zákazník. A tak ako sa my snažíme neustále na sebe pracovať a zlepšovať sa, tak o to isté sa snažíme aj u našich zákazníkov. Primárne nám ide o čo najlepšie uspokojenie potrieb našich klientov.

Sme experti na metodiku a ponúkame unikátne spojenie technických, humanitných a personalistických znalostí a postupov. Hľadáme dokonalosť, úsporu času a produktivitu. Zvyšujeme kvalitu, efektivitu a návratnosť Vašich investícií. Zároveň kladieme doraz na vysokú kvalifikáciu našich pracovníkov a ponúkame kompletné služby.

Stále viac a viac firiem pristupuje k zavádzaniu princípov štíhlej výroby. Logicky, pretože každá firma vždy a za každých okolností ocení návratnosť svojich investícií a celkovú ziskovosť.

Koľko by Vaša firma v priebehu roku ušetrila keby mal každý zamestnanec denne 10 minút naviac? A kde tých kvalitných pracovníkov nájsť? Presne tu u nás.

Pelias

Našou najvyššou prioritou pre nás vždy bola a je SPOKOJNOSŤ NÁŠHO ZÁKAZNÍKA.

Personalistika 

Efektivita

Lean

Inovácia

Analýza

Spoľahlivosť 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.