SME PELIAS

personálno-poradenská spoločnosť

Našou najvyššou prioritou pre nás vždy bola a je SPOKOJNOSŤ NÁŠHO ZÁKAZNÍKA.

Fungujeme po celom Slovensku i Česku a môžeme sa pýšiť portfóliom rozmanitých klientov a desiatkami spokojných zamestnancov po celej Európe.

Naši profesionálni konzultanti Vám pomôžu vyriešiť otázky z oblasti leanu, continuous improvement, či krízového manažmentu, naše personálne oddelenie zase vyrieši všetky Vaše požiadavky z oblasti personalistiky.

Na základe znalosti prostredia a reálnych potrieb našich klientov Vám môžeme ponúknuť profesionalitu, flexibilitu, spoľahlivosť a schopnosť prispôsobiť sa prípadným zmenám.

Zároveň sa snažíme predvídať potreby našich klientov a rozvíjať dlhodobé partnerské vzťahy ako s našimi klientami, tak aj s našimi kandidátmi.

VÍZIA, MISIA A ZÁKLADNÉ HODNOTY

Na začiatku a konci každého procesu stojí zákazník. A tak ako sa my snažíme neustále na sebe pracovať a zlepšovať sa, tak o to isté sa snažíme aj u našich zákazníkov. Primárne nám ide o čo najlepšie uspokojenie potrieb našich klientov.

Sme experti na metodiku a ponúkame unikátne spojenie technických, humanitných a personalistických znalostí a postupov. Hľadáme dokonalosť, úsporu času a produktivitu. Zvyšujeme kvalitu, efektivitu a návratnosť Vašich investícií. Zároveň kladieme doraz na vysokú kvalifikáciu našich pracovníkov a ponúkame kompletné služby.

Stále viac a viac firiem pristupuje k zavádzaniu princípov štíhlej výroby. Logicky, pretože každá firma vždy a za každých okolností ocení návratnosť svojich investícií a celkovú ziskovosť.

Koľko by Vaša firma v priebehu roku ušetrila keby mal každý zamestnanec denne 10 minút naviac? A kde tých kvalitných pracovníkov nájsť? Presne tu u nás.

Pelias

Našou najvyššou prioritou pre nás vždy bola a je SPOKOJNOSŤ NÁŠHO ZÁKAZNÍKA.

Personalistika 

Efektivita

Lean

Inovácia

Analýza

Spoľahlivosť