PELIAS

DESIGNED FOR SOLUTION

Naša personálno-poradenská spoločnosť PELIAS s.r.o. funguje po celom Slovensku i Česku a može sa pýšiť portfóliom rozmanitých klientov a desiatkami spokojných zamestnancov po celej Európe. Naši profesionálni konzultanti Vám pomôžu vyriešiť otázky z oblasti leanu, continuous improvement, či krízového manažmentu, naše personálne oddelenie zase vyrieši všetky Vaše požiadavky z oblasti personalistiky.

Okrem iných vecí vám dokážeme ponúknuť aj niečo, čo vám veľké korporátne spoločnosti nikdy ponúknuť nemôžu – a to je RODINNÝ PRÍSTUP.

Budeme tu PRE VÁS KEDYKOĽVEK nás budete potrebovať (a to doslova v ktorúkoľvek dennú či nočnú hodinu), pretože práve to je pre nás základom kvalitného obchodného vzťahu. Budeme Vás pravidelne informovať o stave náboru a hlavne – dokážeme Vám nájsť tých správnych kandidátov ďaleko RÝCHLEJŠIE NEŽ KTOKOĽVEK INÝ, pretože práve rýchlosť je našou veľkou devízou.

Zároveň Vám UŠETRÍME ČAS a Vy sa budete môcť venovať tomu, čo je pre Vás naozaj podstatné, a to je rozvíjanie Vášho biznisu. A to, ako všetci naši konzultanti milujú svoju prácu snáď nie je potreba ani zdôrazňovať. Sme jednoducho banda zapálených nadšencov, ktorí veľmi dobre vedia, čo je to PROKLIENTSKÝ PRÍSTUP.

naše služby

personalistika

PREMYSLENÁ STRATÉGIA ZÍSKAVANIA NOVÝCH PRACOVNÍKOV

lean

OPTIMALIZÁCIA VÁŠHO PROCESU

krízový manažmenT

Zvolenie vhodného postupu pre implementáciu potrebných odporúčaní a riešení.

analýza

Vytvorenie ďalších krokov na základe odprezentovaných výsledkov.

Vyskúšajte si nás. Zadajte nám na 2 týždne na skúšku vašu aktuálne otvorenú pracovnú pozíciu a posúďte sami. Zašleme Vám vo forme blind CV výber tých najlepších životopisov, ktoré náš pracovný trh ponúka a vy sa potom sami rozhodnete, či by Vám spolupráca s nami dávala zmysel.

VOĽNÉ POZÍCIE

STAVBYVEDÚCI – Bratislava
1900 – 2500 EUR/ mesiac

Pre nášho významného klienta, slovenskú stavebnú spoločnosť hľadáme kandidátov na pozíciu Stavbyvedúceho na stavbu bytov do Bratislavy.

ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCU – Bratislava
1 200 EUR/ mesiac

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadáme Asistenta/tku daňového poradcu.

SENIOR DAŇOVÝ/Á KONZULTANT/KA – Bratislava
1 900 EUR/ mesiac

Pre nášho klienta, významnú medzinárodnú spoločnosť so sídlom v Bratislave hľadáme skúseného daňového konzultanta/ku.